Ons bedrijf

Team VAG is ontstaan uit passie voor auto's uit de VAG groep. We richten ons  op de merken Skoda, SEAT, Audi en Volkswagen.

Ons motto is "To make your VAG even better". Hiermee streven we ernaar de standaard auto te upgraden naar een hoger niveau in de breedste zin des woord. Van het tunen van de motor, tot verbeteren van het remsysteem, verlagen van de auto. Niets is te gek!

We selecteren de beste producten die beschikbaar zijn in de markt, laten onderdelen produceren onder ons eigen TEAMVAG label en combineren dit tot de beste totaaloplossing voor uw auto.

Ons TEAM

Rob van der Leur eigenaar en oprichter van Team VAG is de techneut in hart en nieren. Rob is geboren in 1982 te Delft.


Wie is Rob?
Een persoonlijk verhaal opstellen, dwong me om te reflecteren wie ik ben, stil te staan bij wat ik allemaal al heb gedaan.

Zolang als ik me kan herinneren ben ik al aan het sleutelen. Van dingen uit elkaar halen tot het bedenken en maken ervan. Tijdens mijn opleiding in de jaren 90 heb ik gewerkt bij diverse Opel dealers. Hier ik veel ervaring opgedaan met het nog ‘echt’ repareren van onderdelen. Van het vervangen van lagers, opnieuw wikkelen van de dynamo of startmotor, tot het vlakken van cilinderkoppen. Dit was een mooie tijd maar helaas gebeurd dit steeds minder vaak bij garages zelf, dit wordt tegenwoordig allemaal uitbesteed of de onderdelen worden gewoon vervangen. Door deze nieuwe ontwikkelingen ben ik vertrokken uit de garage maar nooit opgehouden met sleutelen. Sterker nog, dit heeft me gedreven tot wie ik nu ben!

Uiteindelijk heb ik ook veel andere ervaringen opgedaan, met name op commercieel gebied. Ik heb bijna 10 jaar een technisch dienst mogen leiden en daarnaast als Sales engineer ervaring opgedaan met het opzetten en hervormen van afdelingen. Door deze gecombineerde ervaring heb ik veel kennis en contacten opgedaan welke in nu kan delen met jullie. Tijdens deze jaren heb ik me ook semi professioneel gericht op het bouwen van high performance blokken voor de VAG groep. Ondanks mijn opleiding binnen Opel heb ik eigenlijk op een enkele vriendendienst na ook eigenlijk alleen maar aan VAG gesleuteld.  

Uiteindelijk heb ik door een reeds van gebeurtenissen uiteindelijk in de zomer van 2020 het idee gekregen om Team VAG te beginnen. Het moest een plek zijn waar je terecht kan voor je VAG, voor VAG liefhebbers door VAG liefhebbers. Dit houd voor mij in dat het makkelijk, betaalbaar en snel geleverd moeten worden. 

Een speerpunt binnen de webshop moest het snel en makkelijk vinden van onderdelen worden. Veel websites maken gebruik van een standaard, auto- , merk- , type- , en motor keuzeoptie. Hierdoor ben je verplicht eerst altijd verschillende zaken in te vullen voordat  je bij de juiste onderdelen uitkomt. Wij hebben dus (ook letterlijk) honderden uren besteed aan het bedenken, maken en verbeteren van onze search engine. Ik mag dan ook van geluk spreken met het Team van TEAM VAG, omdat het anders alleen een berg kennis en een goed idee was geweest.

Het betaalbaar houden, houdt in dat niet alle delen van bekende merken zijn of wanneer dit wel het geval is deze dichtbij of bij de producent gekocht worden. Wij zitten er zo kort op dat wij zeer concurrerende prijzen kunnen hanteren. Ik heb in de jaren mooie fabrieken gevonden welke ook produceren voor grote merken en wij kunnen hier ook kopen en zetten dit neer onder Team VAG eigen merk. Je koopt inderdaad geen bekend merk maar dit scheelt enorm in de kosten. Velen zijn zeer positief verrast over onze TEAMVAG producten. Ik kan dus ook garanderen dat de onderdelen van hoge kwaliteit zijn en alle QC testen meer dan goed doorlopen hebben.

Snel betekend dat we niet de zoveelste dozenschuiver zijn. Bij ons geen weken lange levertijden en wachten op je product niet wetende wanneer je verder kan met upgraden van je geliefde VAG. Wij houden 90% van de artikelen in onze webshop op voorraad en versturen alle orders besteld tot 19:00 dezelfde dag nog. Dit is wat wij verstaan onder snel.

Wat ik hier nog niet vermeld heb, omdat ik het vanzelf sprekend vind, is ‘service’. Misschien komt het door de ervaring en misschien komt het, omdat wij eigenlijk het contact al leuk vinden. We helpen je graag verder met je project en denken hier zoveel mogelijk in mee. Voor ons is dit heel normaal. Service is wat maakt dat wij het vertrouwen krijgen van klanten in heel Europa en erbuiten waar we enorm dankbaar voor zijn en ons drijft dit verder uit te bouwen met de zelfde kernwaarde. 

Leuk dat je dit wilde lezen en ik de mogelijkheid heb gehad om je de visie van Team VAG heb mogen uitleggen. 

Hopelijk spreken we elkaar snel en als ik iets voor je mag doen hoor ik het graag.

Rob van der Leur

Team VAG – VAG Performance parts

Ons bedrijf

Team VAG is ontstaan uit passie voor auto's uit de VAG groep. We richten ons  op de merken Skoda, SEAT, Audi en Volkswagen.

Ons motto is "To make your VAG even better". Hiermee streven we ernaar de standaard auto te upgraden naar een hoger niveau in de breedste zin des woord. Van het tunen van de motor, tot verbeteren van het remsysteem, verlagen van de auto. Niets is te gek!

We selecteren de beste producten die beschikbaar zijn in de markt, laten onderdelen produceren onder ons eigen TEAMVAG label en combineren dit tot de beste totaaloplossing voor uw auto.

Ons TEAM

Rob van der Leur eigenaar en oprichter van Team VAG is de techneut in hart en nieren. Rob is geboren in 1982 te Delft.

Wie is Rob?
Een persoonlijk verhaal opstellen, dwong me om te reflecteren wie ik ben, stil te staan bij wat ik allemaal al heb gedaan.

Zolang als ik me kan herinneren ben ik al aan het sleutelen. Van dingen uit elkaar halen tot het bedenken en maken ervan. Tijdens mijn opleiding in de jaren 90 heb ik gewerkt bij diverse Opel dealers. Hier ik veel ervaring opgedaan met het nog ‘echt’ repareren van onderdelen. Van het vervangen van lagers, opnieuw wikkelen van de dynamo of startmotor, tot het vlakken van cilinderkoppen. Dit was een mooie tijd maar helaas gebeurd dit steeds minder vaak bij garages zelf, dit wordt tegenwoordig allemaal uitbesteed of de onderdelen worden gewoon vervangen. Door deze nieuwe ontwikkelingen ben ik vertrokken uit de garage maar nooit opgehouden met sleutelen. Sterker nog, dit heeft me gedreven tot wie ik nu ben!

Uiteindelijk heb ik ook veel andere ervaringen opgedaan, met name op commercieel gebied. Ik heb bijna 10 jaar een technisch dienst mogen leiden en daarnaast als Sales engineer ervaring opgedaan met het opzetten en hervormen van afdelingen. Door deze gecombineerde ervaring heb ik veel kennis en contacten opgedaan welke in nu kan delen met jullie. Tijdens deze jaren heb ik me ook semi professioneel gericht op het bouwen van high performance blokken voor de VAG groep. Ondanks mijn opleiding binnen Opel heb ik eigenlijk op een enkele vriendendienst na ook eigenlijk alleen maar aan VAG gesleuteld.  

Uiteindelijk heb ik door een reeds van gebeurtenissen uiteindelijk in de zomer van 2020 het idee gekregen om Team VAG te beginnen. Het moest een plek zijn waar je terecht kan voor je VAG, voor VAG liefhebbers door VAG liefhebbers. Dit houd voor mij in dat het makkelijk, betaalbaar en snel geleverd moeten worden. 

Een speerpunt binnen de webshop moest het snel en makkelijk vinden van onderdelen worden. Veel websites maken gebruik van een standaard, auto- , merk- , type- , en motor keuzeoptie. Hierdoor ben je verplicht eerst altijd verschillende zaken in te vullen voordat  je bij de juiste onderdelen uitkomt. Wij hebben dus (ook letterlijk) honderden uren besteed aan het bedenken, maken en verbeteren van onze search engine. Ik mag dan ook van geluk spreken met het Team van TEAM VAG, omdat het anders alleen een berg kennis en een goed idee was geweest.

Het betaalbaar houden, houdt in dat niet alle delen van bekende merken zijn of wanneer dit wel het geval is deze dichtbij of bij de producent gekocht worden. Wij zitten er zo kort op dat wij zeer concurrerende prijzen kunnen hanteren. Ik heb in de jaren mooie fabrieken gevonden welke ook produceren voor grote merken en wij kunnen hier ook kopen en zetten dit neer onder Team VAG eigen merk. Je koopt inderdaad geen bekend merk maar dit scheelt enorm in de kosten. Velen zijn zeer positief verrast over onze TEAMVAG producten. Ik kan dus ook garanderen dat de onderdelen van hoge kwaliteit zijn en alle QC testen meer dan goed doorlopen hebben.

Snel betekend dat we niet de zoveelste dozenschuiver zijn. Bij ons geen weken lange levertijden en wachten op je product niet wetende wanneer je verder kan met upgraden van je geliefde VAG. Wij houden 90% van de artikelen in onze webshop op voorraad en versturen alle orders besteld tot 19:00 dezelfde dag nog. Dit is wat wij verstaan onder snel.

Wat ik hier nog niet vermeld heb, omdat ik het vanzelf sprekend vind, is ‘service’. Misschien komt het door de ervaring en misschien komt het, omdat wij eigenlijk het contact al leuk vinden. We helpen je graag verder met je project en denken hier zoveel mogelijk in mee. Voor ons is dit heel normaal. Service is wat maakt dat wij het vertrouwen krijgen van klanten in heel Europa en erbuiten waar we enorm dankbaar voor zijn en ons drijft dit verder uit te bouwen met de zelfde kernwaarde. 

Leuk dat je dit wilde lezen en ik de mogelijkheid heb gehad om je de visie van Team VAG heb mogen uitleggen. 

Hopelijk spreken we elkaar snel en als ik iets voor je mag doen hoor ik het graag.

Rob van der Leur

Team VAG – VAG Performance parts